Porównanie klasycznych automatów i ekskluzywnych automatów

Polskie kasyno online bonus bez depozytu

Klasyczne automaty do gry różnią się znacznie od ekskluzywnych automatów. W tym przewodniku przedstawię różnice zarówno klasycznych, jak i ekskluzywnych automatów.

Zarówno klasyczne, jak i ekskluzywne automaty do gry korzystają z tych samych terminologii, jak dzikie symbole, mnożniki, rozpraszacze. Główne różnice między nimi to liczba linii wypłat, jackpotów i rund bonusowych.

Klasyczny automat zazwyczaj korzysta z jednego symbolu, który reprezentuje symbol dziki i mnożnik automatów wideo. Klasyczny automat zazwyczaj ma kilka linii wypłat, a maksymalna liczba linii, jakie może zaoferować klasyczna automatyka to trzy.

Porównanie klasycznych automatów i ekskluzywnych automatów Ekskluzywne automaty oferują

Ekskluzywna gra na automacie wideo oferuje szeroki zakres funkcji gier. Może oferować najwyższą stałą wygraną albo progresywną wygraną, która może zostać uruchomiona losowo lub poprzez grę na maksymalnym zakładzie.

Ekskluzywne automaty oferują wiele linii wypłat, podczas gdy klasyczne automaty oferują kilka linii wypłat. Symbole używane w ekskluzywnych automatach mogą się od siebie różnić w zależności od tematyki gry. Klasyczne automaty mogą korzystać ze wspólnych symboli, takich jak owoce, słupki i karty (król, królowa, walet, dziesiątka i dziewięć).

Ekskluzywne automaty oferują progresywne jackpoty, podczas gdy klasyczne automaty oferują tylko stałą najwyższą wygraną. Ekskluzywne automaty oferują zarówno stałe, jak i progresywne jackpoty oraz obejmują inne funkcje gry, takie jak darmowe spiny, rundy bonusowe i ułożone symbole dzikie. Ekskluzywne automaty znane są również jako zaawansowane automaty. Mogą być w stylu 3D i oferują świetny dźwięk i grafikę.

Ekskluzywne automaty oferują bardzo wysoki stały jackpot w porównaniu do klasycznych automatów. Klasyczne automaty do gry są również znane jako zwykłe automaty do gier i są odpowiednie dla graczy na automaty za grosze, podczas gdy ekskluzywne automaty przeznaczone są zarówno dla graczy na automaty za grosze, jak i graczy o wysokich stawkach.

Klasyczne automaty nie oferują rund bonusowych. Mogą oferować rundę bonusową tylko w postaci darmowych obrotów.